ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Láskyplné lepidlo AISHA hľadá domov


Aisha, narodená cca júl 2017, k nám prišla z Orechovej Potône. Niekto ju zrejme vyložil pri ceste aj s drevenou debnou/skriňou, v ktorej sa schovávala a žila. Bola na smrť vystrašená, na kosť vychudnutá a pravdepodobne krátko po šteniatkach, ktoré ktovie kde a ako skončili :( Prešla si u nás dlhú cestu, kým sa osmelila, kým začala opäť (alebo možno v živote prvý krát) dôverovať človeku. Zúrila, schovávala sa v búde, ale dnes si už veselo vykračuje na vodítku a teší sa na prechádzky. Je z nej úplne iný psík, a je pripravená spoznať svoju rodinu. Hľadá me jej rodinu, ktorá bude mať pochopenie pre jej minulosť a v začiatkoch jej dá trocha viac času a priestoru na to, aby zvykla. Je nekonfliktná, znášanlivá, ale so psíkmi si vie urobiť poriadky :) Nie je vhodná k dominantnému psíkovi, ale určite ocení psi spoločnosť v novej rodine. Vie sa neskutočne naviazať na človeka, úplne doslova sa na neho nalepiť :) Najradšej sa prechádza na dvoch nohách, aby pri tom vedela prednými objímať svojho milovaného :) Je trocha tvrdohlavá, predsa len sú tam tie gény bíglika, a tak nie je celkom vhodná do neskúsenej rodiny, k "začiatočníkom" :) Aisha je úžasná fenečka a pre správnom vedení z nej bude ten najlepší psík na svete :) Je dosť aktívna, energická, tak by sa jej asi najlepšie bývalo v rodinnom dome, kde sa na dvore mohla vybehať, ale potrebuje celoročný prístup do domu. Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude treba zabezpečiť dostatok pohybu a doladiť hygienické návyky. Na svoju druhú šancu čaká od júla 2020.


Aisha je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Aishu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: AISHA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand