ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2018
  • Rasa / Rasse: x retriever
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 37 kg s nadváhou :(

 

Úchvatná bambuľka ALISON hľadá domov


Alison, narodená cca december 2018, k nám prišla so svojimi kamarátkami Atinou a Amirou, z Bánoviec nad Bebravou. Od neprispôsobivej rodiny bolo odoberaných viacero psíkov, ktorí boli držaný v jedinej malej miestnosti, bez venčenia, bez pohladenia. Fenky prišli veľmi divoké, ale už je dobre :) Alison bola najtvrdším orieškom, nedalo sa jej dotknúť, zúrila, ale ona sa aj najskôr s nami skamarátila a osmelila :) Dnes je z nej prítulná guľka :) Áno, Alison má obrovskú nadváhu :( Takto to vyzerá, keď je psík kŕmený chlebom a nemá žiaden pohyb. Ale aj napriek svojej obezite je Alison veselá, energická fenka, ktorá v sebe gény retrievera nezaprie. Je veľmi priateľská s ľuďmi aj zvieratkami. Spoločnosť iných psíkov má rada a nevadí jej ani spoločnosť mačičky. Alison musí schudnúť aspoň 10kg! Papá diétne granulky a už sa zmierala aj s tým, že piškotky má zakázané. Hľadáme jej aktívnu rodinu, ktorá s ňou najprv zvládne dietu (nebojte, poradíme a budeme v tom s Vami) a potom si spolu budú užívať život naplno. Vodítko jej vôbec neprekáža, veľmi rada je na prechádzke. Rada sa však aj vyvaľuje a nechala by sa škrabkať snáď aj celý deň :) Alison je rodinný psík, takže keď sa adoptuje k rodinnému domu, budeme trvať na tom aby mala celoročný prístup ku svojej rodine. Ak zvažujete adopciu do bytu, bude jej treba zabezpečiť ozaj dostatok pohybu a neskôr aj prípadne nejaké zábavné aktivity. Je to milujúca, krotká, spoločenská fenka, ktorá Vám každý deň vyčarí úsmev na tvári. Na svoju druhú šancu čaká od decembra 2020.


Alison je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Alison (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ALISON

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand