ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca december 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 52 cm
  • Váha / Gewicht: 15 kg

 

Ustráchaná ale prítulná AMIRA hľadá domov


Amira, narodená cca december 2017, k nám prišla so svojimi kamarátkami Atinou a Alison, z Bánoviec nad Bebravou. Od neprispôsobivej rodiny bolo odoberaných viacero psíkov, ktorí boli držaný v jedinej malej miestnosti, bez venčenia, bez pohladenia. Fenky prišli veľmi divoké, ale už je dobre :) Amira pri dotyku stále kričí, akoby sa jej ubližovalo. Je to typický "syndróm" u psíkov z osady. takto sa totiž bránia pred tým, aby im niekto ubližoval. Keď kričia, tak sa ich osadníci boja a radšej ich obchádzajú :( Nechceme si ani len predstaviť, čo si Amira a jej kamoška museli zažiť :( Trocha ťažšie dôveruje človeku, ale keď sa skamaráti, už Vás nespustí z dohľadu. Je veľmi priateľská, prítulná, nevie sa nabažiť hladkania, len zdvíhanie na ruky, zapínanie obojka, alebo čistenie labiek je pre ňu ešte stále neznáme a tak to musí komentovať :) Hľadá si láskyplný a trpezlivú rodinu, ktorá bude mať pochopenie pre jej počiatočnú plachosť, dopraje jej času koľko bude potrebovať, ale nezanevrie na dôslednú výchovu. Amira bude aktívna fenka, bude veľmi rada chodiť na prechádzky. Vo svojom prostredí je už úplne vyrovnaná, ale cudzie miesta jej ešte naháňajú strach. Láskou sa však dajú dosiahnuť zázraky. V novej rodine by jej určite pomohol psík mediátor, s vyrovnanou povahou, od ktorého by sa mohla čo to naučiť a odkukať. Nevadí jej spoločnosť žiadneho psíka a toleruje aj mačičky :) Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom ku svojej rodine. Ak zvažujete adopciu do bytu, bude treba počítať s tým, že na vodítku je zatiaľ ešte veľmi nesvoja a tak dávať pri venčení veľký pozor. Na svoju druhú šancu čaká od decembra 2020.


Amira je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Amiru (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: AMIRA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand