ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 37 cm
  • Váha / Gewicht: 10 kg

 

Ušatý kamoš AXEL hľadá domov


Axel (pre priateľov len Šaňo), narodený cca jún 2016, k nám prišiel z obce Trhová Hradská. Stratene sa túlal ulicami, a nikto sa k nemu nehlásil :( Axel je malý kríženec teriéra, s vlastnosťami teriéra :) Je aktívny, zvedavý, tvrdohlavý a v dôsledku zanedbanej výchovy občas aj trocha drzý :) Je to úžasný parťák na akúkoľvek činnosť. Rád s Vami pôjde na pivo, vykradnúť banku, hádať sa so susedom, ale veľmi rád si s Vami poleňoší aj na gauči. Je to mladé, energické psíča, ktoré je vhodné do aktívnej rodiny, ktorá bude mať dostatok pochopenia pre jeho humor :) Axel je zatiaľ ešte trocha stratený v čase a priestore, ale začína chápať, že dodržiavanie pravidiel je vlastne super zábava :) S cudzími ľuďmi je zo začiatku trocha viac opatrný, ale veľmi rýchlo a rád sa kamaráti. V spoločnosti psíkov je tiež trocha drzý, ale vždy si nechá dohovoriť a skresať rožky :) Vodítko ovláda bez problémov, rád si vycupitá na prechádzku a spoznáva svoje okolie. Je to priateľský, sebavedomý psík, ktorému by sa ideálne bývalo pri rodinnom dome, ale s celoročným prístupom do domu. Axel potrebuje byť členom rodiny a štekačom a potkaniarom na dvore! Je vhodný aj do bytu ale bude treba doladiť hygienické návyky a zabezpečiť dostatok pohybu, aktivít. Na svoju druhú šancu čaká od júna 2020.


Axel je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Axela (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: AXEL

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand