ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 33 cm
  • Váha / Gewicht: 6,5 kg

 

Úchvatná čokoládka BONNIE hľadá domov


Bonnie, narodená cca august 2018, k nám prišla spolu so svojimi súrodencami (Darla, Denzel, Brady, Hank, Henry). Zostali opustení na dvore, po svojom nebohom páničkovi. Rodina sa žiaľ o toľko psíkov postarať nemohla a tak sme v spolupráci s RVPS riešili ich umiestnenie. Boli to plachí divoši, ktorí okrem svojho pána pravdepodobne žiadneho človeka nepoznali. Trvalo trocha dlhšie kým si na nás zvykli, ale dnes sú pripravení spoznať svoje rodiny.

Bonnie bola, spolu so svojim bratom Bradym, asi najviac vyplašená a vystrašená, ale spoločnosť psíkov a pravidelné papanie v útulku ju rýchlo "prebrali k životu" :) Je znášanlivá so psíkmi aj fenkami, nekonfliktná, submisívna a hravá :) Rada sa ponaháňa so štvornohými kamošmi, ale voči ľuďom je stále veľmi opatrná. Hľadá si trpezlivú, láskavú rodinku, ktorá jej dopraje dostatok času aby si na seba zvykli. Bude z nej ten najvernejší a najoddanejší psík na svete, len musí začať dôverovať ľuďom. Momentálne je v dočasnej opatere pri Topoľčanoch a krásne sa socializuje a zo dňa na deň robí obrovské pokroky. Žije v spoločnosti viacerých psíkov, malých aj veľkých, a s každým je kamarátka. Venčiť sa chodí na dvor, hygienu už zvláda, ale vodítko jej zatiaľ ešte robí trocha ťažkosti. Časom sa však určite všetko rýchlo a rada doučí. V novej rodine by možno aj uvítala psieho kamaráta, ktorý by jej pomohol trocha sa zorientovať vo svete. Je dokonale vhodná do bytu, je naozaj malinká. Ak by sa mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Potrebuje byť členom svojej rodiny. Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2020.


Bonnie je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Bonnie (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BONNIE

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand