ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 29 cm
  • Váha / Gewicht: 10,5 cm

 

Dobrosrdečný parťák COLLIN hľadá domov


Collin, narodený cca júl 2019, k nám prišiel zo Zemianskej Olče. Netušíme ako a prečo sa ocitol na ulici ale faktom je, že túlal dlhšie a nikto ho nehľadal. Collin žil zrejme niekde sám na dvore ale určite v spoločnosti človeka, lebo miluje ľudí. Kamaráti sa rýchlo a s každým :) Je to malý sebavedomý šašo, ktorý rozveselí aj ten najsmutnejší deň :) Collin je kríženec jazvečíka s oddanou, hravou ale občas trocha tvrdohlavou povahou :) Je nekonfliktný, milujúci, znášanlivý so psíkmi aj fenkami, ale nemá rád keď mu druhý psík určuje prísne pravidlá. Vie tolerovať aj prítomnosť mačičiek a super parťákom k deťom. Nie však k nejmenším, nemá rád keď ho ťahajú za uši :) Vodítko ovláda v podstate bez problémov, ale na poslušnosti bude treba zapracovať. Je to ideálny rodinný psík, ktorý s Vami pôjde rád na výlety, dlhé prechádzky. Je sebaistý, energický a neskutočne roztomilý :) Samozrejme nebude sa smieť zabudnúť na výchovu, inak si určí pravidlá sám a Vy sa môžete prispôsobovať :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by prípadne mohol mať aj psieho kamoša, ale iba s celoročným bývaním v dome. Collin príliš lipne na ľudskej spoločnosti, samota na dvore nie je nič pre neho. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba počítať s jeho energiou, dopriať mu dostatok pohybu a samozrejme doladiť hygienické návyky. Na svoju druhú šancu čaká od októbra 2020.


Collin je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Collina (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: COLLIN

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand