ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2017
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 60 cm
  • Váha / Gewicht: 30 kg

 

Prekrásny DEVON hľadá domov


Devon, narodený cca január 2017, k nám prišiel z Michala na Ostrove. Netušíme kto sa toho prekrásneho stvorenia zbavil, ale výchovy sa mu veľa žiaľ neušlo. Nie je vylúčené, že bol držaný a na reťazi, nemal kontakt s človekom a vyrastal podľa vlastných pravidiel. Devon je úžasným predstaviteľom svojho plemena, strašne rád by miloval človeka, ale trocha sa ho bojí. S cudzími ľuďmi je trocha viac opatrný, zo začiatku potrebuje pokornejší a pomalší prístup. V útulku si ale rýchlo zvykne, že človek je kamoš, že je na bezpečnom mieste a že mu nič nehrozí. Keď sa mu niečo nepáči, vie si aj pofrflať a komentovať to :) Dá sa mu ale krásne dohovoriť a on vždy poslúchne. Je vhodný do rodiny, ktorá má skúsenosti s väčšími psíkmi, má odhodlanie a trpezlivosť ukázať mu ten správny smer a viezť ho ním celý život. Je to dokonalý štvornohý kamoš aj strážca v jednom. Potrebuje však byť členom rodiny, samoty niekde na dvore mu stačilo, potrebuje svoju "svorku". Rád sa pritúli k človeku, ale musí mu dôverovať. Našťastie mu to netrvá dlho a piškotou si ho viete hneď získať :) Je to statočný, oddaný, milujúci psík, ktorému by sa ideálne bývalo pri rodinnom dome, ale nie len ako strážca, ale aj ako člen rodiny. Vodítko ovláda veľmi pekne, prechádzky má rád. Devon čaká na svoju druhú šancu od októbra 2019.

Devon je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Devon je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Devona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DEVON

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand