ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 62 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Energická objavovateľka DORKA hľadá domov


Dorka, narodená cca máj 2018, k nám prišla z Dunajskej Stredy. Nevieme ako prišla o svoj domov, ale predpokladáme, že sa sama rozhodla opustiť ho a je dosť možné, že už netrafila späť. Dorka je totiž horolezkyňa :( Dokáže preliezť aj dvojmetrový plot a náramne ju to žiaľ baví. Je tak zvedavá, že sa nevie zdržať v jednom výbehu, vždy musí nakuknúť aj do susedného. S betónovým plotom si "poradiť" našťastie nevie, takže jej hľadáme domov, s veľmi dobre zabezpečeným dvorom, a s prístupom do domu, keď bude musieť zostať sama. Dorka je veľmi milá, prítulná, kontaktná fenka, ktorá má energie na rozdávanie. Veľmi rada a rýchlo sa učí, je pozorná a pre svojho človeka by spravila naozaj všetko :) Na prechádzky chodí veľmi rada, vodítko ovláda bez problémov. Bude ju treba naučiť, že sa môže dostať na prechádzku ale iba na vodítku a nie podľa svojich predstáv. V spoločnosti psíkov si rada zašéfuje a urobí poriadok, ale pri správnom vedení je tolerantná a poslušná. Je mladá, aktívna fenka, ktorá sa potrebuje zamestnať fyzicky aj psychicky, takže jej hľadáme rodinu, ktorá bude mať dostatok času na jej výchovu a starostlivosť. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Ak zvažujete adopciu do bytu, bude treba počítať s jej energiou a zabezpečiť jej dostatok pohybu a rôzne aktivity. Na svoju druhú šancu čaká od mája 2020.


Dorka je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Dorka je zaradená aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Dorku (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DORKA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand