ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 37 cm
  • Váha / Gewicht: 12 kg

 

Casanova EZOP hľadá domov


Ezop, narodený cca september 2017, k nám prišiel z Ižopu, spolu s Izzy. Chodil sa k nej dvoriť k opustenému domu, až ich raz načapala mestská polícia a bolo po romantike :) Vydali sa teda na cestu za lepším životom, kde je však "medzipristátím" útulok, ale dúfame, že tu nepobudnú dlho. Ezop je malý mojkáč, ale bez výchovy. Nikdy mu nikto nestanovil hranice, tak si rád robí po svojom. Je veľmi tešivý, priateľský aj prítulný, ale len kým on chce :) Manipulácia je s ním zatiaľ trocha obtiažnejšia, ale veríme, že skoro zistí, že človek je kamoš a nechce mu robiť zle. Prišiel k nám s poriadnym kúsancom oka (asi sa pridružila konkurencia pri dvorení), ktorú bolo treba zoperovať. Nateraz je rana vyčistená, zašitá a pekne, ale pomaly sa hojí. Ezop si hľadá trpezlivú, skúsenejšiu rodinu, ktorá ho pekne povedie životom, dopraje mu trocha času a priestoru aby sa oťukal a zo začiatku na neho nebude "tlačiť". Zaručene z neho bude super parťák, ideálne gaučák, ktorý bude verný a oddaný svojej rodine až za hrob. Je to skromný, ale dosť sebavedomý psík, ktorému sa ideálne bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Na vodítku je zatiaľ trocha nesvoj, ale aj to sa určite rýchlo doučí. Bude to dôležité doladiť najmä v prípade, že ba sa mal adoptovať do bytu. Ezop čaká na svoju druhú šancu od septembra 2019.


Ezop je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Ezopa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: EZOP

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand