ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 8 kg

 

Rozkošný bojko HENRY hľadá domov


Henry, narodený cca august 2018, k nám prišiel spolu so svojimi súrodencami (Darla, Bonny, Brady, Hank, Denzel). Zostali opustení na dvore, po svojom nebohom páničkovi. Rodina sa žiaľ o toľko psíkov postarať nemohla a tak sme v spolupráci RVPS riešili ich umiestnenie. Boli to plachí divoši, ktorí okrem svojho pána pravdepodobne žiadneho človeka nepoznali. Trvalo trocha dlhšie kým si na nás zvykli, ale dnes sú pripravení spoznať svoje rodiny.

Henry si zvyká trocha ťažšie,a le je pripravený spoznať rodinu, ktorá bude mať dostatok trpezlivosti a pochopenie pre jeho minulosť. Je ustráchaný, utiahnutý ale absolútne nekonfliktný a submisívny. Manipulácia je s ním bezproblémová, v prostredí, ktoré už pozná je veselý, smelý, ale v cudzom prostredí je zatiaľ ešte trocha nesvoj :) Láskou a trpezlivosťou sa u neho určite budú dať rýchlo dosiahnuť zázraky. Na vodítku sa ešte veľmi bojí, nechce sa moc pohnúť. Je veľmi rád v spoločnosti psíkov, pomáhajú mu osmeľovať sa. Bolo by pre neho super, keby v novej rodine mohol mať psieho kamoša alebo kamošku, ako mediátora :) Nevadí mu ani spoločnosť mačiek. Hľadáme mu rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. V prípade, že by sa mal adoptovať do rodinného domu, podmienka je celoročné bývanie v dome so svojou rodinou. Ak uvažujete nad adopciou do bytu, bude treba doučiť vodítko. Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2020.


Henry je odčervený, očkovaný, čipovaný kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Henryho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: HENRY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand