ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 40 cm
  • Váha / Gewicht: 18 kg

 

Jedinečný LUCAS hľadá domov


Lucas, narodený cca marec 2019, k nám prišiel z Dunajskej Stredy. Pritúlal sa k super ľuďom, ktorým nebol jeho osu ľahostajný. Už vtedy vedel koho si má vybrať, tak dúfame, že si čoskoro vyberie aj novú rodinku. Tá by mala byť aktívna, so štipkou dôslednosti a trvania na pravidlách :) Lucas je totiž trocha tvrdohlavý výmyselník, ktorý si rád určuje pravidlá sám. Ak by sme si mali tipnúť, na jeho pôvod, tak si trúfneme odhadnúť že sa narodil z lásky jazvečíka a beagla :) Obe plemená sa vyznačujú tvrdohlavosťou, odhodlanosťou a tieto vlastnosti veru neobišli ani Lucasa :) Zdedil však aj prívetivosť, je veľmi kontaktný, pozorný a lipne na ľudskej spoločnosti. Pri správnom vedení je kamoš aj so psíkmi aj fenkami, ale rád sa hrá na veľkého, čo sa nie každému páči. Luki nemá probém ani s mačičkami a pri správnom prístupe bude určite super spoločníkom aj pre deti. Je dosť energický, rád behá vo výbehu a čoraz viac sa mu páčia aj prechádzky. Vodítko ovláda bez problémov, len poslušnosť bude treba doladiť. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje byť členom rodiny, takže potrebuje celoročný prístup k svojej rodine. Je vhodný aj k deťom, ale radšej nie k najmenším, aby ich nechtiac pri hre neprevalcoval. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienické návyky a dopriať mu ozaj dostatok pohybu. Len pre zaujímavosť, nedalo nám neodmerať jeho dĺžku a namerali sme 80cm :D Na svoju druhú šancu čaká od februára 2020.


Lucas je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Lucas je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Lucasa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LUCAS

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand