ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 17 kg

 

Úchvatná milujúca kamoška NATY hľadá domov


Naty, narodená cca október 2014, k nám prišla až zo Záhoria. Spolu s Honey žili vo veľmi zlých podmienkach a len rodili a rodili.. :( Či zámerne, alebo v dôsledku nedbalosti, to nevieme, ale už sú v bezpečí a hľadajú si tie najlepšie rodinky. Naty je neskutočne láskavá, nežná, pokorná, oddaná fenka. Má veľkú radosť zo života, nič a nikto jej nevadí a teší sa každému a všetkému :) Je znášanlivá so psíkmi aj fenkami, vôbec jej neprekáža ich spoločnosť, ale nepotrpí si na nej. Potrpí si ale na spoločnosti človeka, a to veľmi. Stále sa motká pro nohách, pýta si hladkanie a objatie :) Naty je dokonalým rodinným psíkom aj do menej aktívnej rodiny, prípadne kľudne aj k starším ľuďom. Je to priateľská, nenáročná fenečka. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky má veľmi rada. Poslúcha na slovo. Keby vedela, aj myšlienky by svojmu vyvolenému človeku čítala :) Nie, naozaj nepreháňame, Naty je dokonalá, treba ju spoznať :) Hľadáme jej rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. Ak by sa mala adoptovať k rodinnému domu, budeme trvať na celoročnom prístupe do domu. Je vhodná aj do bytu, ale bude treba doučiť hygienu. Musíme však spomenúť, že Natynke nadelila príroda jednu malinkú chybičku krásy, a to dieročku na aorte. Podstúpila kardiologické vyšetrenia, kde bola v podstate prehlásená za zdravú, ale s tým, že raz do roka sa na to bude treba vždy pozrieť. Neberie žiadne lieky, nepotrebuje ich a tým, že je to vrodená "chybička", je veľmi veľká pravdepodobnosť, že jej to nikdy nebude robiť komplikácie (záujemcom samozrejme vysvetlíme viac, ale určite sa toho netreba báť). Naty čaká na svoju druhú šancu od mája 2020.


Naty je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Naty (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: NATY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand