ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca november 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 28 kg

 

Energická parťáčka RIA hľadá domov


Ria, narodená cca november 2019, sa našla v Čiližskej Radvani. Behala po ceste a doslova zastavovala premávku aby našla auto, ktoré ju tam zrejme nechalo :( Sice to nebola jej rodina, ale našťastie sa našiel dobrý anjel, ktorý Rii zastavil a vzal ju do bezpečia. Ten, kto ju tam nechal, zrejme zabudol, že každý psík potrebuje výchovu a tak mu Ria prerástla cez hlavu. :( Je to nebojácna, samostatná, veselá fenka, ktorá však bude potrebovať trocha pevnejšiu ruku :) Rada sa zariaďuje podľa vlastných pravidiel, ale to jej vôbec nemôžeme zazlievať, keďže ju nikdy nikto nič neučil. Ria je veľmi komunikatívna, pozorná, takže sa isto bude rýchlo a rada učiť. Je to priateľská, oddaná parťáčka, vhodná do aktívnej rodiny, de sa jej ujde dostatok pohybu, prechádzok a zábavy. Na spoločnosť iných psíkov si momentálne ešte len zvyká, nevie čo od nich môže očakávať a tak je medzi psíkmi ešte dosť panovačná a neistá. Ale to tiež nie je nič, čo by sa láskou a trpezlivosťou nedalo naučiť. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky má veľmi rada. Je poslušná a veľmi priateľská :) Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje mať pravidelný prístup k svojej rodine. Ak zvažujete adopciu do bytu, bude treba počítať s jej energiou, nárokom na pohyb a doučiť hygienické návyky. Ria čaká na svoju druhú šancu od novembra 2020.


Ria je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Riu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: RIA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand