ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 46 cm
  • Váha / Gewicht: 17 kg

 

Maznavý "drsňák" ROCCO hľadá domov


Rocco, narodený cca február 2016, sa našiel vo Veľkom Mederi. Dlhšie sa potuloval, až sa ho podarilo odchytiť. Veľa výchovy sa mu pravdepodobne neušlo, vyrastal podľa vlastných pravidiel a teraz sa potrebuje zorientovať vo svete. Rocco je super kamarát až kým od neho človek nechce niečo, čo on nechce :) Vytrvalým a láskavým prístupom sa však dá ukecať na čokoľvek. Vlastne skoro na čokoľvek, ale ostatné sa ešte doučí. Miluje prechádzky, vodítko ovláda bez problémov, ale na poslušnosti bude treba tiež trocha zapracovať. Hľadá si skúsenejšiu rodinu, v ktorej bude ľúbený ako jej plnohodnotný člen, ale bude mať aj prísne pravidlá. Určite nie je vhodný ako prvý psík a k deťom ho tiež neodporúčame. Rocco je malý anarchista, potrebuje okresať rožky :) V génoch má pravdepodobneho aj podozrievavého a nezávislého shar-peia :) Je ale veľmi prítulný, kontaktný a lipne na ľudskej spoločnosti, Za piškotu aj poslúchne a na pamlsok sa dá úplne namotať. Je to energický, nebojácny mladúch, ktorému by sa najlepšie bývalo pri rodinnom dome, kde by mohol okupovať záhradu. Určite by si zvykol aj na skromnejšiu psiu kamarátku, ale momentálne sa aj pred psíkmi hrá na veľkého. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba doučiť hygienické návyky a dopriať mu dostatok pohybu. Na svoju druhú šancu čaká od februára 2020.


Rocco je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Rocca (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROCCO

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand