ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 60 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Priateľská vrtoriťka TARA hľadá domov


Tara, narodená cca február 2018, k nám prišla z obce Dvory nad Žitavou. Prišla žiaľ o všetko :( Osud rozhodol, že jej vezme milovaného pána navždy a tak sa jej to teraz pokúsime vynahradiť. Tara miluje ľudí :) Malých i veľkých, starých aj mladých :) Kamaráti sa hneď aj s cudzími, stačí aby mali aspoň jednu ruku, ktorou ju vedia škrabkať :) Je to nekonfliktná, mladá, priateľská fenka, ale energie má aj na rozdávanie, takže jej hľadáme aktívnu rodinu. Zo začiatku je v cudzom prostredí málinko opatrnejšia, ale to je ozaj len chvíľka a stačí pohladenie a piškóta na odbúranie neistoty :) Tara je kríženka labradora, so všetkými pozitívnymi vlastnosťami tohoto plemena. Nemá problém so psíkmi ani fenkami, veľmi rada sa hrá, naháňa, ale jej partner musí byť tolerantný a nie moc drzý :) K mačičkám vhodná nie je, naháňa ich a asi by aj ulovila :( Pravdepodobne bola zvyknutá odháňať ich na dvore, kde žila. Tare hľadáme domov, v ktorom bude plnohodnotným členom. To znamená, že potrebuje mať celoročný prístup k svojej rodine a veľmi rada s ňou pôjde aj na výlety, túry. Ideálne by sa jej bývalo v rodinnom dome, kde by prípadne mohla mať aj psieho kamaráta. Ak uvažujete nad adopciou do bytu, bude potrebné počítať s jej energiou a doladiť hygienické návyky. Tara čaká na svoju druhú šancu od júla 2020.


Tara je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Taru (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: TARA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand