ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca december 2019
  • Rasa / Rasse: x jagdterrier
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 12,5 kg

 

Živé striebro ARIANA hľadá domov


Ariana, narodená cca december 2019, k nám prišla z Jahodnej. Je dosť pravdepodobné, že niekto nezvládol, alebo zanedbal jej výchovu a tak si ďalej neželal jej hyperaktívnu maličkosť :( Ariana je neposedná :) To je asi to správne slovo, ktoré ju najviac vystihuje :) Je dokonalá, láskyplná, hravá, vždy veselá, nebojácna, ale nezastaví sa ani na chvíľku :) Stále musí niečo robiť a ideálne to chce robiť ihneď. Určite nie je vhodná do rodiny, kde psíka ešte nemali. Nie je vôbec nezvládnuteľná, len potrebuje trocha prísnejšie staviť hranice aby spokojná ona aj jej rodina :) Je to malé torpedo, slniečko na zamračenej oblohe :) Je veľmi kontaktná, pozorná, určite sa bude rýchlo a rada učiť. Ariana je napríklad dokonale vhodnou kandidátkou na agility, alebo iné psie športy, kde treba zamestnať hlavičku aj telo. So psíkmi ani fenkami problém nemá, ale nenechá si šéfovať. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky miluje, aj keď sa prechádzky s ňou podobajú na púšťanie šarkana, lebo je viac vo vzduchu ako na zemi :) Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by prípadne mohla mať aj psieho kamaráta, ale podmienka je celoročný prístup do domu ku svojej rodine. Vie tolerovať aj mačičky a pri správnom vedení to tak aj zostane. Na svoju druhú šancu čaká od decembra 2020.


Ariana je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Arianu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ARIANA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand