ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca 12-15kg

 

Šteniatko BESS hľadá domov


BruceBarneyBess a Bonnie, narodení cca august 2016, sa našli vo Veľkom Mederi, vyhodení na poli. Tieto rozkošné, huňaté šteniatka sú zase raz obeťou nezodpovedného majiteľa, podľa ktorého je pravdepodobne humánnejšia vražda narodených šteniatok, ako kastrácia fenky :( Šteniatka mali obrovské šťastie, že niekto náhodne započul ich plač a tak ich našiel. Z ustráchaných krpcov sa vykľuli poriadni šibalkovia a naštestie okrem parazitov ich zatiaľ nepostihlo iné nebezpečie. V útulku strávili krátky čas, teraz si užívajú pohodlie a bezpečie dočasnej opatery. Krásne sa učia každodennej rutine, pomaličky si osvojujú hygienické návyky. Žijú v spoločnosti psíkov, mačiek a dieťaťa, takže sú plne socializované už mladého veku :) Sú veľmi veselé, hravé, rozkošne nezbedné a zvedavé. Radi sa zahrajú medzi sebou ale aj človekovi vedia dať zabrať. Prvé krôčiky, vlastne skôr piruety, na vodítku majú za sebou, takže už sa treba len málinko doučiť :D V dospelosti budú stredného vzrastu, cca do 15kg (možno trocha viac, možno menej). Šteniatka sú pripravené spoznať svoje nové rodiny, ktoré sú ale pripravené na ich príchod, t.j. počítajú s mláčkami, ožužlaným nábytkom, a záhadne zmiznutými papučami :) Ako každé šteniatka, tak aj Bruce, Barney, Bess a Bonnie budú potrebovať dôslednú výchovu a trpezlivý prístup. Treba ich naučiť pekne postupne všetkému novému, ale sú veľmi kontaktné a pozorné, takže to bude hračka ;) Sú vhodné do bytu, aj k rodinnému domu. Ak by sa mali adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Žiadne šteniatko nie je vhodné výhradne na dvor, potrebuje byť stále so svojou rodinou, od ktorej sa bude učiť!


Bess je odčervená, očkovaná, čipovaná.


Podmienkou adopcie je kastrácia v primeranom veku!!!


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Bess (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BESS

 

1ab7 e33d

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand