ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 49 cm
  • Váha / Gewicht: 13 kg

 

Veselý bojko BRADLEY hľadá domov


Bradley, narodený cca august 2018, k nám prišiel z Trhovej Hradskej. Potuloval sa pri hlavnej ceste, bol úplne stratený a samozrejme bez akéhokoľvek označenie. Nevieme ako sa tam dostal, ale určite nebol nikoho rodinným maznáčikom, keď ho vôbec nikto nehľadá :( Bradleymu sa v bývalom domove veľa lásky určite neušlo a zrejme nebol ani čas na jeho výchovu :( S cudzími ľuďmi je zo začiatku veľmi opatrný, až má pociť, že sa musí pred nimi brániť. Zo dňa na deň však zisťuje, že mu vôbec nič zlé nehrozí, že človek je jeho kamarátom a pekne postupne si zvyká a osmeľuje sa. V domácom prostredí y to však išlo určite rýchlejšie :) Pri správnej výchove z neho bude zaručene super parťák do koča aj do voza :) Je dosť energický, zvedavý, takže si hľadá aktívnejšiu rodinu, ktorá mu dopraje dostatok pohybu a zábavy. Nie je vhodný k "začiatočníkom" ale nie je to ani žiaden "tvrdý oriešok" :) Potrebuje sa len trocha zorientovať v čase a priestore a láskou a trpezlivosťou sa dá dosiahnuť naozaj čokoľvek :) Nemá problém s inými psíkmi ani fenkami, ale rád sa zahrá na šéfa :) Prechádza na vodítku zatiaľ nie je jeho obľúbená činnosť, ale pekne postupne zisťuje, že je to vlastne pre jeho dobro a zábavu. Hľadá si trpezlivú rodinu, ktorá ne neho zo začiatku nebude tlačiť a bude mať pochopenie pre jeho plachšiu povahu. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom domu. Potrebuje byť členom svojej rodiny! Ak zvažujete adopciu do bytu, bude treba doučiť hygienické návyky a to vodítko. Bradle čaká na svoju druhú šancu od novembra 2020.


Bradley je odčervený, očkovaný, čipovaný kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Bradleyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BRADLEY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand