ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2020
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 48 cm ale ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca do 30 kg

 

Hyperaktívne trdielko HECTOR hľadá domov


Hector, narodený cca máj 2020, sa nešiel v Hornej Potôni. Potuloval sa sám na ulici, ale našťastie sa ho ujala dobrá duša a vzala ho do bezpečia. Heki tak skončil u nás, ale veľkú vedu z útulku nerobí :) Je to energický, trocha svojprávny bulík, ktorý má občas trocha prehnaný zmysel pre humor :) Hector je ešte šteniatko, takže ešte narastie aj priberie a bude z neho poriadny kus chlapa :) Je vhodný do skúsenej rodiny, ktorá pozná bull plemená a dokáže byť vždy o krok vpred :) Výchovy sa mu zatiaľ veľa neušlo, ale nemá ani nijaké "špecifické" zlozvyky :) Možno snáď jeden, ale to je pre neho skôr hra :) Pri prechádzke je presvedčený, že aj on musí držať vodítko :D Hector je hravé, veselé, nebojácne torpedo :) Neokresaný sloník v porceláne, ktorý potrebuje byť všade a potrebuje tam byť prvý :) Spoločnosť psíkov mu nevadí a pri správnej výchove bude mať určite aj psích kamošov. Hľadá si aktívnu rodinu, ktorá mu zabezpečí dostatok pohybu, prechádzky, prípadne vyskúša aj nejaké bull športy. Ideálne by sa mu bývalo v rodinnom dome, ale s celoročným prístupom ku svojej rodine. Ako každý bulík, tak aj Heki potrebuje byť členom svojej rodiny. Ak zvažujete adopciu do bytu, bude treba počítať s jeho energiou a doladiť hygienické návyky. Hector čaká na svoju druhú šancu od novembra 2020.

PROSÍM, LEN SERIÓZNY ZÁUJEM!!!

PODMIENKA ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!!!

Hector je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Hectora (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: HECTOR

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand