ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2018
  • Rasa / Rasse: x sibírsky husky
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

Rozkošné torpedo JENNA hľadá domov


Jenna, narodená cca august 2018, k nám prišla od svojho pôvodného majiteľa. Z nedbalosti majiteľa sa podarilo Jenne prekĺznuť k sliepkam a narobila šarapatu :( Následne bola uviazaná na krátku reťaz, bez venčenia, bez kontaktu s človekom, bez prístrešku :( Samozrejme, že je jednoduchšie uviazať psa, ako si poriadne zabezpečiť hydinu, alebo si k nej nebrať psíka, ktorý ju nestrpí :( Jennu sme teda vzali k nám a nevie sa nabažiť slobody :) Aj keď je zatvorená v priestrannom koterci, nikto ju viac neobmedzuje, či sa chce zababušiť v búde, leňošiť v peliešku alebo štekať na susedov z výbehu. Jenna je rozkošná, milujúca, láskyplná, spoločenská ľudomilka :) Miluje človek až tak, že sa o neho veľmi nerada delí s iným psíkom. Psí kamaráti jej nevadia, ale musia si byť veľkostne seberovní. Na fenky je trocha viac ostrá, ale vždy sa dá usmerniť. Mačky žiaľ vôbec netoleruje. Jenna kríženka huskyho a gény tohoto plemena by nezaprela ani keby chcela :) Je ostražitá, inteligentná a veľmi komunikatívna :) Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky má rada. Je to energická fenka, a preto jej hľadáme aktívnu rodinu, ktorá bude mať dostatok času na jej výchovu a dopraje jej dlhé prechádzky, výlety. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný prístup ku svojej rodine. Nie je to pes na stráženie! Na svoju druhú šancu od novembra 2020.


Jenna je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Jennu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JENNA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand