ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca november 2015
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

Láskyplná parťáčka LIVIA hľadá domov


Livia, narodená cca november 2015, k nám prišla z katastrofálnych podmienok. Žila pred bytovkou, uviazaná na krátkej reťazi. Pod sebou mala iba betón a nikdy nemala žiaden prístrešok, kam by sa mohla schovať. A keby to nestačilo, ona v týchto podmienkach porodila a vychoval dve úžasné šteniatka. Majiteľ mal v podobných podmienkach aj ďalších psíkov, ale našťastie združeniu SAOZ podarilo všetkých odobrať a umiestniť do bezpečia. Jeden psík tam žil výhradne v pivnici! V pivnici sa narodil a nikdy nevidel svetlo sveta, nikdy nebol pustený von. A dokonca, nikdy okolo neho a pod ním nebolo upratané! Viete si predstaviť ten hnus? :( Ale našťastie je už dobre :) Livia sa u nás krásne udomácnila a neskutočne si užíva slobodu, teplú búdičku a vždy plnú misku :) Je to pokorná, oddaná, nežná fenka, ktorú našťastie vôbec nepoznačila jej minulosť. Je priateľská, spoločenská, pozorná a veľmi prítulná. Nechá so sebou robiť komukoľvek čokoľvek, len aby sa jej niekto venoval :) Veľmi rýchlo sa kamaráti aj cudzími ľuďmi a na tých, ktorých už pozná, sa doslova nalepí od lásky :) Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. Určite nie je vhodná na stráženie! Spoločnosť iných psíkov jej vôbec nevadí, ale zo začiatku sa tvári, že sa chce hádať :) Vodítko ovláda bez problémov, ale občas sa trocha ešte zľakne nepoznaného. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude treba rátať s jej nárokom na pohyb a doladiť hygienické návyky. Livia čaká na svoju druhú šancu od novembra 2020.


Livia je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Liviu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LIVIA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand