ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2020
  • Rasa / Rasse: NO x BO
  • Výška / Größe: 62 cm
  • Váha / Gewicht: 28 kg

 

Sloník v porceláne RILEY hľadá domov


Riley, narodený cca jún 2020, k nám prišiel zo Zemianskej Olče. Je dosť pravdepodobné, že niekto nezvládol jeho výchovu a energiu a tak musel ísť z domu preč. Dlhšie sa vraj potuloval po dedine a vôbec nikto ho nehľadal. Riley je puberťák v pravom slova zmysle :) Je presvedčený, že mu patrí celý svet a ľudstvo je jeho otrokom :) Je úžasný, energický, nebojácny, zvedavý a neskutočne prítulný. Miluje ľudí, bez rozdielu pohlavia, výšky, alebo váhy :) Hneď sa s každým kamaráti a objíma sa :) Riley je pravdepodobne kríženec nemeckého a belgického ovčiaka, čo je všeobecne známe aktívne "plemeno". Je vhodný naozaj len do rodiny, ktorá bude mať dostatok času na jeho výchovu a socializáciu, inak prevezme velenie a toho otroka mu naozaj budete robiť :) Treba ho pravidelne unaviť nie len fyzicky, ale aj psychicky, aby sa nenudil. Rilye nie je pes na stráženie a do koterca už vonkoncom nie, tak prosím, ak máte takéto predstavy, ani nás nekontaktujte. Je to rodinný psík, parťák na túry, výlety a dlhé prechádzky. Vodítko ovláda bez problémov, ale je ešte pojašený. Je však veľmi pozorný a komunikatívny, určite sa bude rýchlo a rád učiť. Pri výbere jeho rodiny budeme brať ohľad na to, či má záujemca skúsenosti s danými plemenami. V spoločnosti iných psíkov sa ešte správa drzo, ale nie je nijak prehnane dominantný, ani dobiedzavý, skôr len dotieravý :) Zatiaľ vie tolerovať aj prítomnosť mačičiek a keď sa povedie správnym smerom, zostane to tak aj v jeho dospelosti. Hľadáme mu bývanie pri rodinnom dome, kde by prípadne mohol mať aj psiu kamošku na hranie, ale podmienka je celoročný prístup ku svojej rodine a pravidelné prechádzky. Samotný dvor mu nebude stačiť ani na vybehanie sa, ani na socializáciu. Riley čaká na svoju druhú šancu od novembra 2020.

PROSÍM, LEN SERIÓZNY ZÁUJEM!!!

PODMIENKA ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!!!


Riley je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Rileyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: RILEY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand