ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca november 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 56 cm
  • Váha / Gewicht: 31 kg

 

Šarmantný macko ROGER hľadá domov


Roger, narodený cca november 2019, k nám prišiel spolu so svojim bratom Ronaldom z Eliášoviec. Vraj sa našli ako cca polročné šteňatá a pán, ktorý ich našiel si ich aj chcel nechať. Postavil teda koterec a šup psíkov do neho. Akurát zabudol na socializáciu a na čistenie koterca. Psíkovia tam žili vo vlastných niekoľkomesačných výkaloch a či ich vôbec púšťal, je tiež otázne. :( Zo začiatku nepomáhala žiadna modlitba ani motivácia aby sme ich dostali von do výbehu. Koterec bol pre nich jediným bezpečným a poznaným miestom. :( Zo dňa na deň však robia väčšie pokroky a máme za sebou už aj prvé skúšky na vodítku :) Roger, je napriek svojej veľkosti stále bojko :) Tak strašne lipne na človeku, že sa neho doslova lepí a potrebuje ho objímať. Je to úžasný, oddaný, verný macko, ktorý sa potrebuje trocha zorientovať vo svete a k tomu si hľadá trocha viac trpezlivú rodinku, ktorá na neho zo začiatku nebude moc tlačiť, ale nezabudne byť dôsledná :) Roger sa postupne učí aj kamarátiť sa s inými psíkmi, ale strach mu ešte káže aby na všetko štekal a tváril sa, že to ide zjesť :) Láskou sa však veľmi rýchlo dá odbúrať strach :) Roger nie je vhodný k prvopsíčkarom, bude potrebovať stanoviť presné hranice aby bol spokojný pán aj pes. Voči ľuďom je úplne submisívny a určite sa naučí aj správať sa pekne k iným zvieratkám, len ešte nevie, že ako sa to presne robí. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by mal dostatok priestoru na pohyb, ale potrebuje mať celoročný prístup ku svojej rodine, potrebuje byť jej členom. Ak zvažujete adopciu do bytu bude treba doučiť prechádzky na vodítku a samozrejme hygienické návyky. Roger čaká na svoju druhú šancu od novembra 2020.


Roger je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Roger (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROGER

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand