ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca december 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 8 kg

 

Roztomilý bojko SCOOBY hľadá domov


Scooby a Shaggy, narodení cca december 2019, k nám prišli z Veľkého Medera. Odoberali sa z katastrofálnych podmienok od jednej staršej pani, ktorá neprestajne trvala na tom, že ich "potrebuje" a nevzdá sa ich. Nepochopili sme na čo ich potrebovala, keď oboch držala zamknutých v kôlni, bez denného svetla, bez venčenia, bez akéhokoľvek kontaktu s človekom a vo vlastných výkaloch :( Fešáci boli na smrť vystrašení, nepoznali nič a okrem tej pani ani žiadneho iného človeka. Veľmi rýchlo sa ale skamarátili vo svojom prostredí sú už nezbední ako sa patrí :) Scooby je z dvojice ten utiahnutejší, skromnejší, ale voči Shaggymu viac drzý. Je to veľmi milý, priateľský psík. Nekonfliktný, znášanlivý so psíkmi aj fenkami a nevadí mu ani spoločnosť mačičiek :) Keď sa osmelí, bude z neho aktívny kamarát na prechádzky, výlety, ale momentálne ešte vodítku moc nedôveruje. Určite sa však všetko rýchlo a rád doučí. Hľadá si láskyplnú rodinu, ktorá bude mať pochopenie pre jeho počiatočnú plachosť a dopraje mu dostatok času aby sa doma oťukal. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by mohol mať aj psieho kamoša alebo kamošku, ale výhradne s celoročným bývaním v dome so svojou rodinou. Ak uvažujete o adopcii do bytu, bude treba brať do úvahy, že venčenie zo začiatku (kým nenaberie sebadôveru) môže byť trocha obtiažnejšie. Na svoju druhú šancu čaká od decembra 2020.


Scooby je odčervený, očkovaný, čipovaný kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Scoobyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SCOOBY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand