ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2020
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca 25 kg

 

Ušaté šteniatko SIMON hľadá domov


Simon, narodený cca júl 2020, sa našiel vo Veľkom Mederi. Pôvodne patril vraj do osady, ale nejakým zázrakom asi ušiel a potuloval sa po meste. Ani nevie aké mal obrovské šťastie, že sa zatúlal. Je to sebavedomé, rozkošne drzé šteniatko, ale voči cudzím ľudom je zo začiatku trocha bojko. Veľmi rýchlo a rád sa ale kamaráti. Už teraz je a aj v dospelosti bude väčšieho vzrastu. Netušíme s čím je krížený, ale je dokonalý :) Nemá problém so psíkmi ani fenkami, rád je v ich spoločnosti. Voči väčším a aktívnejším psíkom má zo začiatku rešpekt, ale rád sa nechá nahovoriť na šibalstvá :) Vodítko už pekne zvláda, prechádzky sa mu veľmi páčia. Simon je energický mladúch a tak si hľadá aktívnu rodinu, ktorá mu dopraje dostatok pohybu, pravidelné prechádzky, výlety. Hygienické návyky má skoro dokonale zvládnuté, ale nehoda sa ešte občas pritrafí :) Momentálne je v dočasnej opatere, v rodinnom dome, a je zvyknutý na bývanie v dom. Ideálne by sa mu aj naďalej bývalo v rodinnom dome, kde by prípadne mohol mať aj psieho parťáka, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Simon potrebuje byť členom rodiny, neskutočne sa vie naviazať na ľudí. Nemá problém ani s mačičkami, ale keď ha mačky chcú hrať na naháňačku, rád sa pridá :) Je veľmi pozorný a kontaktný, určite sa bude rýchlo učiť a pri dôslednej výchove z neho bude dokonalý parťák do voza aj do koča. Na svoju druhú šancu čaká od novembra 2011.

PROSÍM, LEN SERIÓZNY ZÁUJEM!!!

PODMIENKA ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!!!


Simon je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Simona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SIMON

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand