ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

Zachraňovali sme v Topoľníkoch

Dnešný deň sa začal trocha skôr a netradične, ale našťastie dobre. Asi pred troma týždňami nám boli nahlásení psíkovia pri opustenom dome. Ujo žiaľ zomrel, rodinu nemal a tak sa o psíkov nemal kto postarať. Kontaktovala nás obec Topoľníky, aby sme pomohli. Psíkov sme sa snažili pochytať na dvore, ale ten bordel a ich plachosť to žiaľ neumožnili.

Museli sme pristúpiť na riešenie, že dostanú "včeličku do zadku", aby sme ich mohli vziať do bezpečia. Na dvore je samé sklo.. Neskutočné množstvo skla, a oni cez to celé dni behali. Našťastie je každý v poriadku. Ešte spinkajú, ale po prebudení budú v bezpečí a budú si hľadať milujúce rodiny. Sú to dve fenečky a jeden psík. Sú milí, ale plachí. Fenečka, ktorá je fotená na rukách, sama prišla k autu a nechala sa chytiť. Máme ale podozrenie, že je pár týždňov po pôrode. Šteniatka sme nikde nenašli, nepočuli sme plač a ani susedia ich nevideli, nepočuli. Samozrejme vrátime sa, v rámci možností ešte raz prezrieme celý pozemok, a aj susedia ponúkli pomoc. Modlíme sa aby sa našli - ak sú tam a ak ešte.. Bože, ani pomyslieť na to nechcem..

V prípade ak by ste mali možnosť podporiť tieto úžasné opustené stvorenia, budeme z celého srdca vďačné za každý príspevok (očkovanie, preočkovanie, čipovanie, kastrácia)
SK4811000000002926895003
Heslo: topolniky
Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať <3

 

Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand