ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 60 cm
  • Váha / Gewicht: 31 kg

 

Dobráčisko BUCKEY hľadá domov


Buckey, narodený cca február 2017, k nám prišiel z obce Dunajský Klatov. Ujala sa ho jedna super rodinka, ale žiaľ nesadol si s domácim psíkom, tak sa musel presťahovať do útulku. Hľadáme mu skúsenú rodinu, ktorá sa vyzná v bull plemenách, prípadne ktorá je ochotná investovať čas a energiu do spoločných tréningov, výcviku. Buckey je priateľský, kľudný, spoločenský fešák, ale presne vie čo a kedy nechce robiť :) Je to láskyplný maznák, ale psia spoločnosť nie je jeho šálkou kávy. To samozrejme ale neznamená, že by sa to správnou výchovou a vedením nedalo napraviť. Vie sa pekne prechádzať pri druhom psíkovi, nepotrebuje ho riešiť, ale je rád, keď ani jeho nikto nerieši :) Buckey reaguje na vybraných mužov trocha ostrejšie, asi nemá dobré skúsenosti, ale vždy sa nechá ukecať. Veľmi rád sa prechádza, vodítko ovláda bez problémov. Je veľmi pozorný, kontaktný, učenlivý. Je to dobráčisko, ktorému príroda nadelila drsný výzor, kvôli ktorému teraz bude trpieť v útulku :( Bude potrebovať pevnejšiu ruku, hranice vo výchove, ale za piškotu sa aj po španielsky naučí :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale potrebuje celoročný kontakt so svojou rodinou. Kvôli socializácii mu isto nebude stačiť žiť iba na dvore, bude potrebovať pravidelné prechádzky. Nie je vylúčené, že by si zvykol aj na život v byte, je to pohodový macko, ale bude mu treba dopriať dostatok pohybu. Na svoju druhú šancu čaká od februára 2020.


Buckey je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Buckeyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BUCKEY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand