ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 60 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Úchvatná skorovyžla CATHY hľadá domov


Cathy, narodená cca január 2018, k nám prišla z Dunajskej Stredy. Objavila sa na ulici krátko po novom roku a kvôli jej nedôverčivosti a strachu sa veľmi ťažko odchytávala. Nakoniec sa ale našťastie podarilo a Cathy sme mohli vziať do bezpečia. Vykľulo sa z nej priateľské zlatíčko :) Cathy má veľmi rada ľudí, na prechádzku si vybehne úplne s kýmkoľvek :) Nie je zdržanlivá ani voči cudzím, priam naopak, hneď sa ku každému túli :) Na psíkov reaguje dosť ostro, ale pri správnom vedení a výchove sa toto správanie bude dať krásne odnaučiť. Možno nikdy nebude mať najlepšieho psieho kamoša, ale ak ju naučíte bude vedieť bez problémov tolerovať psíkov okolo seba. Nie je však vhodná do neskúsenej rodiny. Potrebuje mať "šéfa", pravidelný režim ale všetko samozrejme láskavým prístupom. Cathy je krotká, priateľská, spoločenská ale dosť energická fenečka, a hľadá si aktívnu rodu, v ktorej sa budú vedieť dostatočne venovať, bude mať možnosť pravidelných prechádzok. Vodítko ovláda v podstate bez problémov, ale vždy je čo zdokonaliť :) Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by sa na záhrade mohla vyšantiť, ale potrebuje celoročný prístup k svojej rodine, potrebuje byť jej členom. Cathy čaká na svoju druhú šancu od januára 2020.


Cathy je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Cathy (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: CATHY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand