ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2014
  • Rasa / Rasse: labrador
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 30 kg

 

Sloník v porceláne FOREST hľadá domov


Forest, narodený cca október 2014, sa dlhšie potuloval v okolí útulku, tak je dosť jednoznačné, že ho tam niekto vyložil :( Hľadal cestu domov, hľadal svojho pána a stále len bežal a bežal.. :( Foresta sa nakoniec podarilo dolapiť, lebo žiaľ ochorel a už nevládal ďalej bežať :( Bojoval s babéziózou, ale našťastie vyhral a je pripravený spoznať svoju novú rodinu. Je to energický, nevybúrený, sebavedomý mládenec a tak mu hľadáme aktívnu, skúsenú rodinu, ktorá bude mať zmysel pre jeho jedinečný humor (kradne všetko, čo nie je priklincované, ale zásadne topánky) :) V spoločnosti iných psíkov je ako raketa a to sa nie každému chlpáčovi páči, ale nevyvoláva žiadne zbytočné konflikty :) Forest bude potrebovať trocha ešte vychovať a stanoviť možno trocha prísnejšie hranice, ale bude z neho úžasný rodinný parťák, pri ktorom sa zaručene nikdy nebudete nudiť :) Vodítko ovláda bez problémov, krásne venčí človeka :) Je to klasický milý, dôverčivý, spoločenský labrador, s energiou dvoch labradorov :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne ako člen rodiny a nie okrasa na záhrade. Forest je naozaj dosť energický, takže ho bude treba pravidelne zamestnať a zabezpečiť mu aktivity, aby sa nezačal nudiť a nevymýšľal si vlastné zábavky :) Na svoju druhú šancu čaká od októbra 2020.


Forest je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Forest je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Foresta (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: FOREST

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand