ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 8,5 kg

 

Rodený maznák INDIAN hľadá domov


Indian, narodený cca máj 2019, sa našiel v obci Hubice. Partizán malý sa odchytával snáď aj tri týždne, kým sa konečne nechal ukecať na varené kuracie v odchytovej klietke :) Nebyť našej úžasnej Betky, Indian by dnes už asi nebol medzi nami. Zdržiaval sa pri frekventovanej hlavnej ceste, kde si svojvoľne "poletoval" z jednej strany na druhú. Mal neskutočný strach z človeka, nedalo sa k nemu priblížiť na menej ako 20 metrov, lebo hneď utekal preč. V útulku sa z neho ale vykľul najväčší kamoš :) Hneď od druhého dňa zabudol na svoj strach a odvtedy sa túli a pusinkuje každého okoloidúceho :) Je to veselý, hravý, priateľský psík, dokonale vhodný do mladej aktívnej rodiny. V cudzom prostredí je zo začiatku trocha viac nedôverčivý, ale rýchlo sa osmeľuje, hlavne keď má pri sebe človeka, ktorému dôveruje. Nemá problém so psíkmi ani fenkami. Rád sa ponaháňa, zahrá, tak by možno vyhovoval aj podobný parťák v novej rodine. Indian, je prítulný, nekonfliktný, nenáročný, skromný ale vždy pozitívne naladený psík, ktorý si hľadá rodinu, kde bude plnohodnotným členom. Na vodítku zatiaľ ešte opatrný, ale určite sa všetko rýchlo doučí. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným bývaním so svojou rodinou. Je vhodný aj do bytu, ale prechádzky samozrejme potrebuje výdatné :) Na svoju druhú šancu čaká od apríla 2020.


Indian je odčervený, očkovaný, čipovaný kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Indiana (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: INDIAN

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand