ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2018
  • Rasa / Rasse: americký stafordšírsky teriér
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 28 kg

 

Prekrásny JACK hľadá domov


Jack, narodený cca september 2018, sa našiel vo Veľkom Mederi. Bol na úplne vychudnutý, na smrť vystrašený, po celom tele mal malé ranky a desiatky kliešťov :( Nedal sa chytiť nepustil k sebe nikoho, ale našťastie sa podarilo ukecať na papanie do odchytovej klietky. Za pár dní sa dal dokopy a vykľul sa z neho tešivý, prítulný kamoš. K cudzím ľuďom je zo začiatku trocha ešte opatrný, ale v rámci prechádzky by s kýmkoľvek odišiel aj na kraj sveta :) Na vodítku chodí veľmi pekne, neťahá, neponáhľa sa, rád si oňuchá každé stebielko trávy zvlášť :) So psíkmi sa zatiaľ ešte nekamaráti, šteká na nich, ale to pravdepodobne zo strachu, lebo nevie čo od nich môže očakávať. Pri správnom vedené sa to ale isto bude dať napraviť. Jack si hľadá rodinu, ktorá má skúsenosti s bull plemenami. Určite nie je vhodný k začiatočníkom. Nie preto, že by s ním bol akýkoľvek problém, ale preto, aby sa nedopatrením nespravila chyba vo výchove a ten problém nenastal neskôr. Je to silný, vytrvalý psík, s láskavou, oddanou a dobrosrdečnou povahou. Potrebuje veľké množstvo aktivity, či už fyzickej alebo psychickej. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale pri zabezpečení dostatočného pohybu by si určite zvykol aj v byte. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Novú rodinu mu budeme vyberať veľmi dôsledne a tak poprosíme, píšte len keď máte seriózny záujem. Na svoju druhú šancu čaká od februára 2020.


Jack je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Jacka (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JACK

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand