ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

12. nov. 2020

Kubko

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 42 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Láskychtivý a oddaný KUBKO hľadá domov


Kubko, narodený cca január 2013, sa našiel na Záhorí. Veľmi dlho bol v záchytnom kotercni, ale nikto sa k nemu neprihlásil. A samozrejme bol aj bez akéhokoľvek označenia, tak sa nepodarilo vypátrať majiteľa :( Kubko je úžasný, milujúci a od lásky priam lepivý psík, ktorý za svojim človekom pôjde doslova aj na koniec sveta. Keď ste na prednom dvore a n musí byť chvíľku na zadnom, nemá problém za Vami aj plot preliezť :) Nie je to žiaden zdrhač, utekáč, to určite nie, iba potrebuje spoločnosť. Miluje všetkých ľudí a od prvého okamihu. Veľmi rád sa túli, mojká, potrebuje sa svojho vyvoleného dotýkať :) Kubko je nekonfliktný psík, ale nemá rád keď mu cudzí psík skáče po hlave. Momentálne je v dočasnej opatere, zvyknutý na prítomnosť mnohých psíkov aj feniek, ale psíkov si vyberá podľa sympatií. Nemá rád príliš húževnatých a "divokých" chlpáčov :) Tiež nie je vhodný k mačičkám a neodporúčame ani k hydine či k iným drobným zvieratkám. Kubko je rodinný psík, dokonale vhodný aj k starším, ale aktívnym ľuďom, lebo prechádzky sa mu veľmi páčia, rád spoznáva svoje okolie. Je zvyknutý na bývanie v dome, rád si zabehá na záhrade. Ak by sa mal adoptovať do rodinného domu, naďalej budeme trvať na tom, aby mohol bývať dnu, so svojou rodinou. Má dokonale zvládnuté aj hygienické návyky. Je vhodný aj do bytu, určite ocení aj celodenné gaučovanie :) Na svoju druhú šancu čaká už dlho, ale veríme, že teraz prišiel ten správny čas :)


Kubko je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Kubko je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Kubka (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: KUBKO

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand