ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 25 kg

 

Zlomený bojko WHITE hľadá domov


White, narodený cca marec 2018, k nám prišiel z Vrakúne. Nevieme a nechceme si ani len predstaviť, čo si v živote musel vytrpieť, ale vieme mu zaručiť, že už bude len dobre. White sa krčí pri každom dotyku, pri hlasnejšom slove sťahuje chvost a pri manipulácii doslova stuhne :( Robí však obrovské pokroky, ale viac napredovať by mohol v domove. Je to submisívny, mladý psík, pravdepodobne kríženec akity. Je úplne oddaný, túli sa k človeku aj keď nevie čo od neho môže/má očakávať. Vôbec nezanevrel na ľudí, práve naopak. Je to síce bojko, ale láskavým prístupom sa dokáže vyrovnať so svojou minulosťou. Hľadáme mu skúsenejšiu rodinu, kde budú mať pochopenie pre jeho počiatočnú plachosť, kde mu zabezpečia a doprajú všetko potrebné aby mohol začať od začiatku. White je pokorný, skromný, nenáročný, ale keď sa osmelí a prejavia sa gény akity, bude potrebovať výchovu a usmernenie. Určite nie je vhodný k prvopsíčkarom a k deťom ho zatiaľ tiež neodporúčame. Ľuďom, s ktorými je denne v kontakte, už krásne dôveruje, nebojí sa :) Na vodítku si vykračuje celkom v pohode, ale vie sa vyľakať. Nerobí však žiadnu paniku, iba sa zastaví a treba ho trocha motivovať aby sa pohol :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne ako člen rodiny a nie ako štekač na dvore. Rodinu mu budeme vyberať veľmi dôkladne a zodpovedne. Na svoju druhú šancu čaká od februára 2020.


White je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Whitea (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: WHITE

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand