ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca apríl 2012
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 52 cm
  • Váha / Gewicht: 22 kg

 

Prekrásna AMINA hľadá domov


Amina, narodená cca apríl 2012, je kríženka nemeckého ovčiaka v najlepšom veku, je mladá, ale už dospelá, u nej už nehrozí žiadna puberta, ani rozkúsané papuče, dá sa ale ešte krásne vychovať. Amina k nám prišla z Veľkého Medera, istý čas žila pri termálnom kúpalisku, tam však už dlhšie zostať nemohla, tak putovala do útulku :( Amina je skromné, nádherné dievčatko s úžasnými, úprimnými očami. Povahou je skôr plachá, trocha sa bojí všetkého cudzieho, nového, ale oťukáva sa a robí pekné pokroky, takže s dostatkom lásky a trpezlivosti z nej bude dokonalý pes. Určite by sa v novej rodine potešila psiemu kamošovi, od ktorého by sa mohla naučiť, ako funguje život, nemal by to však byť príliš dominantný psík, aby ju neutláčal. Amina by sa potešila životu pri rodinnom dome, avšak výlučne s celoročným prístupom dnu, aby mohla byť so svojou rodinou, nakoľko jej treba vynahradiť všetko zameškané a uhasiť jej hlad po láske. Vodítko zatiaľ neovláda vôbec, zľakne, zaľahne a je po prechádzke :( Trvalo jej dlho kým vôbec z koterca vyšla do výbehu. Je to plaché ale milené dievčatko, ktoré ozaj nepotrebuje nič iné, ako byť milovaná. Je znášanlivá so psíkmi aj fenkami a keď sa osmelí, bude vhodnou parťáčkou aj k deťom. Amina čaká na svoju druhú šancu od apríla 2016.


Amina je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Aminu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: AMINA

 

1ab7 e33dAmina, geboren ca. im April 2012, ist Mix von Deutscher Schäferhund. Sie ist jung aber schon erwachsen, keine Pubertät zu sehen, man kann mit ihr noch sehr gut arbeiten. Amina ist zu uns aus Velky Meder gekommen, sie hat im Badeareal längere Zeit gelebt. Da konnte sie nicht länger bleiben, also ist sie jetzt in Tierheim. Amina ist wunderschönes, liebes Mädchen mit grossen schönen Augen. Sie ist etwas scheu, hat Angst von allem was fremd und neu ist. Mit der Zeit macht sie Fortschritte. Wenn sie genug Liebe kriegt, wird aus ihr ein toller Kumpel werden. Bestimmt würde für sie gut ein Kumpel zu haben, von dem sie alles lernen könnte. Ideal wäre ihr bei einem Haus aber nur mit dem ganzjährlichen Zugang zur Familie, damit sie alles Versäumtes nachholen kann. Sie braucht viel Liebe. Die Leine beherrscht sie noch nicht, sie hat Angst, legt sich hin und der Spaziergang ist vorbei. Es hat ziemlich lange gedauert bis sie sich zu minderst ins Auslauf gewagt hat. Sie erträgt sich mit anderen Rüden und Hündinnen und wenn sie keine Angst mehr hat, wird sie auch ein toller Kumpel für Kinder sein. Sie ist scheu, leib und braucht nur geliebt zu werden. Auf seine zweite Chance wartet sie seit April 2016.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand