ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2004
  • Rasa / Rasse: labrador
  • Výška / Größe: 58 cm
  • Váha / Gewicht: 32 kg

 

Deduško ATOS hľadá domov/sucht Zuhause

 

Atos, narodený cca marec 2004, bol odchytený v Šamoríne, úplne vyčerpaný a vychudnutý a posprayovaný do ružova!! Odhad jeho skutočného veku je iba približný, má veľmi zničené a otupené zuby. Je už dlho v dočaske, podstúpil operáciu oka a odstránenie tukového nádoru za krkom. Opätovne ho však čaká operácia oka, kde mu spod viečka znova narástol mini nádorček. Veľmi rád sa vyvaľuje na slnku, oňucháva okolie. K ľuďom je prítulný, priateľský, trošku menej kontaktný, ale pre pohladenie si vždy príde :) Atos vodítko nemá veľmi v láske a už si ho ani neoblúbi, ale na záhradke, kde bude tráviť (podľa jeho snov) jeseň svojho života, ho ani potrebovať nebude. :) Na začiatku s vodítkom neurobil ani krok. Teraz, ak potrebujeme ísť za bránu, už na šťastie toto nie je problém!
Psíkov si za kamarátov vôbec nevyberá, ale fenky mu nevadia. Atos žije v dome, má hygienické návyky - a podľa možnosti sa mu vždy pridá nejaká fenočka, aby nebol sám.


Atos je odčervený, očkovaný, čipovaný


V prípade, že by mohli Atosovi poskytnúť láskyplné miesto na dožitie, a uvoľniť tým miest v dočaske pre iného psíka, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Atosa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: ATOS

  

1ab7 e33d

 ATOS - geboren cca März 2004 - war in Šamorin gefangen ,ganz müde und ausgehungert, seine Fell war mit einem rosenen spray angefärbt. Sein Alter können wir nicht genau,aber seine Zähne sind sehr kaputt,denken wir dass er schon ungefähr 10j alt ist. Er ist schon lange auf einer Pflegestelle wo er eine Augen OP und eine Entfernung eines Fett Tumores vom Hals hinter sich hat. Es erwartet ihm aber noch eine Augen OP weil unter dem Augenlid hat er wieder ein mini Tumor. Atos liegt sehr gerne in der Sonne,zum Menschen sehr lieb und freundlich jedoch sucht er nicht den Kontakt. Er mag keine Leine, deswegen wäre für ihm besser dass er "Herbst seines Lebens" auf einem Hof/Garten verbringen könnte. Rüden mag er nicht, Hündinen aber schon. Atos lebt daweil in einem Familienhaus und ist stubenrein.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand