ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca 12-15 kg

 

Šteniatko DEBBIE hľadá domov


Daisy, Dina, Balou, Brumík a Debbie, narodení cca marec 2016, sa našli vyhodení vo vedre, pri jazere.. Bábätká nemali viac ako 4 týždne, mali byť ešte s maminkou, ale táto skutočnosť ich "zodpovedného" majiteľa evidentne nezaujímala :( Boli extrémne začervené, prechladnuté a podvyživené. Debbie žiaľ prehrala svoj boj s parazitmi, ale ostatní súrodenci sú našťastie živí, zdraví a veselí :) Zvládli kritické obdobie, dostali už aj prvé očkovanie, zbavili sa parazitov a už sa obzerajú po nových domovoch :) Sú to zvedavé, plne socializované šteniatka, ktoré Vám budú robiť radosť každý deň a budú vernými parťákmi na vééľmi dlhé roky :) Sú v tom najkrajšom veku, kedy ich už zaujíma naozaj všetko. Spoznávajú svet, celé dni sa spolu hrajú a akonáhle uvidia človeka, hrnú sa za ním a túlia sa :) Šteniatka sú v dočasnej opatere, kde sa veľmi pekne naučili cikať na podložku, a fungovať v rodine. V dospelosti budú menšieho stredného vzrastu, cca do 15kg, možno trocha menej, možno viac. Nepoznáme ich rodičov a tak sa ťažko určuje presná veľkosť. Sú prekrásne, pozorné, veľmi kontaktné a hľadajú si tie najlepšie rodiny. Ideálne by sa im bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným bývaním v dome so svojou rodinou. Samozrejme sú vhodné aj do bytu. Na vodítko ich bude treba naučiť, ale nemajú z neho strach takže to pôjde rýchlo. Sú vhodné aj k deťom, ale ideálne už k väčším, ktoré vedia ako sa treba správať so psíkom ;) Prosíme len seriózny záujem!


Ďakujeme virtuálnym krstným rodičom: Renate Dorothea, za krásne meno "DEBBIE" a finančný príspevok :)


Debbie je odčervená, očkovaná, čipovaná.


Podmienkou adopcie je kastrácia v primeranom veku!!!

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Debbie (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DEBBIE

 

1ab7 e33d

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand