ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca 2004
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 57 cm
  • Váha / Gewicht: 30 kg

 

Senior DEDO hľadá domov/sucht Zuhause


Dedo, narodený cca rok 2004, je veľmi blízky príbuzný labradora :) Výškou, výzorom aj povahou. Taký starý kľuďas, ktorý mal na začiatku muchy, že pomerať si sily s iným psíkom. Dopadlo to tak, že mu Koki odfaklil výrastok nejaký výrastok na spodnej časti papule, ktorý mal pri príchode. Nuž, tak sme aspoň nemuseli chodiť k veterinárovi, a Dedovi to pridalo na kráse :) Dedo je jeden zo psov od psožrúta z neďalekej dediny. Od príchodu je v dlhodobej dočaske vo svorke ďalších 40-ich psíkov a je úplne bezproblémový. Kríva na jednu labku, ale inak je úplne čulý a zdravý. Na adopciu ho ponúkame s nádejou, že sa nájde rodinka, ktorá dopraje Dedovi dôstojnú starobu v kľude. Deduško je nenáročný psík už aj vzhľadom na svoj vek. Potrebuje svoje súkromie, bezpečie, kde si môže odpočinúť, ale tiež potrebuje vedľa seba človeka, ku ktorému sa môže prísť pritúliť, poprípade posťažovať. Dedovi sa každým dňom znižujú šance na nový domov, ale neprestávame veriť, že sa nájde človek, ktorý má kúsok miesta na dvore a dostatočnú lásku v srdci, aby mu pomohol.


Dedo je odčervený, očkovaný, čipovaný.


Ak viete pomôcť tomuto deduškovi, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Deda (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: DEDO

 

1ab7 e33d OPA- Labradormischling, cca 10-jägriger Senior,mit klassischen Labieigenschaften, er ist freundlich, menśchenbezogen, ruhiger Typ,bescheiden, er verdient in seinem Alter ein mehr ruhigeres Platz wie hier, wo er seine SeniorenZeit in Ruhe und Liebe verbringen kann..Auch seine Knochen wegen Alter und Artrose brauchen ruhigeres Leben, was man hier bei vielen Hunden nicht hat.Findet er in seinem Alter noch ein Gnadenplatz fur Rest seines Lebens? Wir bitten sehr fur diesen Opa.....

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand