ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2013
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 53 cm
  • Váha / Gewicht: 23 kg

 

Parťáčka ELZA hľadá domov/sucht Zuhause


Elza, narodená cca jún 2013, bola nájdená v obci Trstice, kde sa túlala dlhšiu dobu, vďaka čomu bola dosť vychudnutá. Elza je milá, šikovná fenka, vodítko pozná, povely nie, ale je mladá a rýchlo by sa všetko naučila. Je naozaj nádherná, takže ak jej dáte šancu, bude nielen členom Vašej rodiny, ale aj ozdobou Vášho dvora :) Elza je typická ženská, histerky ju neobchádzajú :) Keď ju niečo bolí, alebo nie je podľa jej vôle, jednoducho vyvádza, ale nikdy nie útokom na človeka alebo na psa! Proste sa posťažuje, vykričí sa a už je dobre :) So psíkmi problém nemá, aj keď je málinko dominantnejšia. Pravdepodobne sa s jej výcvikom nikdy ani nezažalo, čo je veľká škoda, lebo ako každý nemecký ovčiak, aj Elza má v sebe obrovský potenciál a inteligenciu. Je ešte mladá a vôbec nie je neskoro začať ju učiť poslušnosti. Prechádzky má zo všetkého najradšej, krásne chodí na vodítku. Elza je vhodná aj k deťom, nie však k najmenším. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Je naozaj veľmi milá, kontaktá, prítulná a pozorná. V útulku je od júna 2014.


Elza je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


Ak Vás Elza zaujala, a je pre Vás dostatočnou výzvou :), píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Elzu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: ELZA 

 

1ab7 e33d ELZA - (geb. Juni 2013) haben wir ausgehungert und abgemagert gefunden,wir wissen nicht,wie lange sie schon unterwegs war.Sie ist eine kleine,flinke Hündin,lernt sehr schnell und gern,Sie geht auch brav an der Leine.Elza ist eine kleine Persönlichkeit mit eigener Meinung,mit anderen Hunden kommt sie gut aus,aber sie ist leicht dominant.Diese Hündin ist sehr jung,aufmerksam,besonders kontaktfreudig und sehr sehr lieb.Die wunderschöne Elza würde sich in ein Familienhaus mit Garten besonders eignen,wo sie ihren Hof durch ihre zarte Schönheit schmücken könnte.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand