ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2012
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 40 cm
  • Váha / Gewicht: 14 kg

 

Opustená LOLITA hľadá domov


Lolita, narodená cca október 2012, k nám prišla z Dunajského Klatova. S veľkou pravdepodobnosťou sa stala nechceným dedičstvom a tak skončila na ulici. Prišla k nám so zranenou nožičkou, ale našťastie je už úplne v poriadku. Lolita je zo začiatku troch opatrná, bojazlivá, ale akonáhle zacíti bezpečie a lásku, stáva sa z nej milá, submisívna fenečka. Je na nej poznať, že žila s milujúcim človekom, a zmena ju veľmi rozhodila, ale veríme, že si rýchlo nájde ďalšieho milujúceho človeka a môže opustiť útulok. Nemá problém so psíkmi ani fenkami, ale asi na ich spoločnosť nebola zvyknutá. Má radšej súkromie, ale dokáže tolerovať kohokoľvek :) Na vodítku je trocha ešte nesmelá, ale rada spoznáva nové veci a okolie. Láskou a trpezlivosťou ju určite naučíte všetkému potrebnému :) Lolita si hľadá rodinu, ktorá ju bude nadovšetko ľúbiť a zabezpečí jej dôstojný a pohodlný život. Ideálne by sa jej asi bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom do domu. Ak by sa mala adoptovať do bytu, treba rátať s tým, že prechádzky budú zo začiatku trocha pomalšie :) Lolita čaká na svoju druhú šancu od októbra 2017.


Lolita je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Lolitu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: LOLITA

 

1ab7 e33dLolita, geboren ca. im Oktober 2012, ist zu uns aus Dunajsky Klatov gekommen. Höchstwahrscheinlich wurde sie eine unerwünschte Erbschaft und so ist sie auf der Strasse gelandet. Sie hatte verletztes Bein aber jetzt ist sie in Ordnung. Lolita ist anfangs bisschen vorsichtig, ängstlich aber sobald sie Sicherheit und Liebe fühlt wird aus sie eine liebe und submisive Hündin. Es ist zu sehen, dass sie vorher mit einem lieben Menschen gelebt hat und all die Änderungen ihr Problemen gemacht haben. Wir hoffen sehr, dass sie wieder einen liebenden Mensch findet und das Tierheim verlässt. Sie hat kein Problem mit anderen Hunden und Hündinnen aber sie war an ihre Gesellschaft wahrscheinlich nicht gewöhnt. Sie hat lieber Privatheit aber sie toleriert alle. Auf der Leine ist sie noch scheu aber sie mag es Neues zu kennenlernen. Mit Liebe und Geduld werden Sie ihr schnell alles beibringen. Lolita sucht eine Familie, die sie über alles lieben wird und ihr ein glückliches Leben gibt. Ideal wäre ihr bei einem Haus aber nur mit dem ganzjährlichen Zugang ins Haus. Falls sie in die Wohnung adoptiert werden sollte, dann bitte damit rechnen, dass die Spaziergänge am Anfang langsam werden. Lolita wartet auf ihre zweite Chance seit Oktober 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand