ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 7 kg

 

Úchvatná POLLY hľadá domov/sucht Zuhause


Polly, narodená cca september 2014, sa našla pre ceste za obcou Vydrany. Polly je slovami neopísateľná, treba ju zažiť :) Je to úchvatne pojašené, tancujúce tešidlo, ktoré sa od radosti lepí na človeka. Je neskutočne prítulná, kontaktná, mojkavá, priateľská. Je dosť energická a veľmi rada spoznáva okolie, až natoľko, že aj sama by sa rada vydala na spoznávacie výlety. Zaujíma ju naozaj všetko, preto si hľadá rodinku, ktorá jej dopraje dlhé, intenzívne prechádzky, výlety a zážitky. Spoločnosť psíkov jej neprekáža, rada sa pohrá ale človek ju zaujíma viac :) Je vhodná k deťom, mačky ju nedráždia, neloví ich. Prechádzky na vodítku sa jej začínajú páčiť, vodítka sa už nebojí. Polly je v dočasnej opatere, nič neničí, nie je uštekaná a hygienické návyky sa začínajú rysovať :) Misku si stráži pred iným psíkom, ale nie agresívne, iba upozorní, že to je jej :) Polly by určite veľmi rada vyskúšala psie športy, dogdancing, agility. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by sa dvore mohla do sýtosti vybehať, ale výhradne s celoročným prístupom do domu k svojej rodine. Pri pravidelných a intenzívnych prechádzkach by si však určite zvykla aj na pohodlný život v byte. Polly čaká na svoju druhú šancu od februára 2016.


Polly je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade, že máte záujem o Zivu, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Polly (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: POLLY

 

1ab7 e33dPolly, geboren ca. im September 2014, wurde bei der Strasse hinter der Gemeinde Vydrany gefunden. Polly ist unbeschreiblich, man muss sie erleben. Sie ist hinreisend lustig, ein Tanzhund, der an den Menschen von Freude geklebt ist. Sie ist kuschelig, freundlich. Energie hat sie genug und lernt gerne alles neue, die Umgebung. Sie würde sogar auch alleine Ausflüge machen wollen. Sie interessiert einfach alles, deshalb sucht sie eine Familie, die genug Zeit fuer lange und intensive Spaziergänge, Ausflüge haben wird. Mit anderen Hunden spielt sie aber lieber hat sie den Mensch. Sie ist zu den Kindern geeignet, Katzen machen ihr nichts aus. Spaziergänge gefallen ihr und mit der Leine geht es schon ganz gut. Sie ist in der Pflege, sie vernichtet nichts, bellt nicht viel und die hygienische Angewohnheiten sind auch schon fast da. Futter bewacht sie vor anderen Hunden, aber nicht aggressiv, sie zeigt nur, dass ist meins. Polly würde sich freuen, wenn sie die Hundesportarten wie Agility, Dog Dancing ausprobieren könnte. Am besten würde ihr beim einen Familienhaus mit Garten wo sie frei laufen und spielen könnte. Zugang ins Haus zur Familie ist selbstverständlich. Bei regelmäßigen und intensiven Spaziergängen würde ihr auch in der Wohnung sehr gefallen. Polly wartet auf ihre zweite Chance seit Februar 2016.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand