ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 27 kg s nadváhou

 

Báječná ROXANE hľadá domov


Roxane, narodená cca júl 2013, je úžasná kríženka nemeckého ovčiaka, ktorá bola odobratá asociálovi v Dunajskej Strede. Roxynke sa starostlivosti v živote ušlo viac, ako by potrebovala.. Jej bývalý majiteľ si totiž zaumienil, že z nej bude mať komisára Rexa a tak ju prekrmoval veriac, že dorastie do veľkosti ozajstného vlčiaka :( Roxane mala pri príjme cez 30kg! Krásne sa jej darí chudnúť, a povahovo je fakt úžasná :) Ak by to prekrmovanie nestačilo, pravidelne ju striekal parfémom, aby bola voňavá a "neodolateľná". Roxy sa riešila už dlhšiu dobu, ale žiaľ naše slabé (žiadne) zákony neumožnili aby sme jej pomohli, pes bol totiž jeho majetkom a ten nikto nemá právo odoberať :( Stalo sa však, že Roxynku napadol iný pes (alebo ju dal zápasiť, nevieme) a tak sa v rámci ošetrenia a poskytnutia pomoci podarilo dostať fenečku z krutých podmienok. Mala obrovské tržné rany, ktoré sa už pekne hoja, a pri ošetrovaní sa oddane držala a ani len necekla :) Momentálne je v dočasnej opatere, kde sa krásne zabývala, osmelila a je z nej dokonalá psia dáma. Roxy má vyrovnanú povahu, nemá problém so psíkmi ani fenkami, k ľuďom je neskutočne milá, prítulná, pokorná a oddaná. Miluje loptičky a aj si ich stráži ako oko v hlave :) O loptičku sa s iným psíkom nepodelí, ale inak je úplne nekonfliktná. Na vodítku sa prechádza ukážkovo, veľmi sa jej prechádzky páčia. Užíva si aj slobodu na dvore a pekne (nie agresívne) ohlasuje návštevy :) Roxane si hľadá rodinu, ktorá jej dopomôže ešte k chudnutiu, bude sa o ňu starať podľa jej potrieb a nie podľa svojich vlastných, a ktorá ju bude nadovšetko ľúbiť. Je vhodná aj do bytu, na pohyb nie je nijak extra náročná. Ak by sa mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Roxane nie je strážny pes! Na svoju druhú šancu čaká od júna 2016.


Roxane je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Roxane (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROXANE

 

1ab7 e33dRoxane, geboren ca. im Juli 2013, ist ein reizender Mix von Schäferhund. Sie wurde einem Asozial in Dunajska Streda abgenommen. Sie hat zu viel erlebt. Ihr ehemaliger Eigentümer hat sich entschlossen, dass aus ihr ein zweiter Kommissar Rex sein soll und hat ihr zu viel zu essen gegeben, damit sie schnell groß und stark wird :( Als sie zu uns kam, war ihr Gewicht von 30 KG! Sie nimmt langsam schön ab und von der Natur her ist sie sehr lieb :) Sie wurde nicht nur zu viel gefuttert, um nicht zu stinken, wurde sie auch parfümiert um zu duften. Roxy haben wir längere Zeit helfen gewollt aber unsere Gesetze haben uns das nicht ermöglicht. Roxy wurde von einem anderen Hund angegriffen (oder war das ein Kampf?-wissen wir nicht) und bei der Behandlung ist es uns gelungen Roxy zu bekommen. Sie hatte große Risswunden, die langsam heilen. Bei der Behandlung war sie still und hat schön gehalten. D.Z. ist sie bei Pflegestation, wo aus ihr eine richtige Hundedame geworden ist. Roxy ist hat sehr ruhige Natur, sie hat kein Problem mit anderen Hunden und Hündinnen, Menschen liebt sie. Sie ist ergeben, treu und lieb. Sie liebt die Bälle und will sie nicht mit andren teilen, aber sonst ist sie konfliktlos. Die Leine beherrscht sie perfekt, sie liebt die Spaziergänge. Roxane sucht eine Familie, die ihr noch beim Abnehmen hilft und die sie um Sie kümmern und sie liebhaben wird. Sie ist auch in die Wohnung geeignet, auf Bewegung ist sie nicht sehr anspruchsvoll. Falls sie zu einem Haus adoptiert werden sollte, nur mit den ganzjährlichem Zugang ins Haus. Roxane ist kein Wachhund! Auf ihre zweite Chance wartet sie seit Juni 2016.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand