ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca november 2010
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 63 cm
  • Váha / Gewicht: 28 kg

 

Zlatíčko SORBON hľadá domov


Sorbon, narodený cca november 2010, k nám prišiel z Trnávky. Musel síce dlhšie čakať, kým sa uvoľnil koterec v útulku, ale už je v bezpečí :) Sorbon je ale žiaľ chorý. Na prostate má veľkú nádor/cistu, ktorú bude teba operovať, akonáhle sa dostane do stavu, že to bude pre neho bezpečné. Kvôli nádoru má zväčšenú prostatu, ktorá tak tlačí na konečník a vyprázdňovanie mu spôsobuje ťažkosti. Kastráciu už podstúpil, dúfali sme, že sa tým prostata stiahne, ale žiaľ neprišiel očakávaný výsledok. Sorbon je pri tom úžasný miláčik, ktorý nechá so sebou robiť čokoľvek. Pri vyšetreniach ani len necekol. K človeku je skôr submisívny, pokorný a veľmi priateľský. Je to perfektný, nenáročný spoločník, nekonfliktný, kľudný. Nemá problém so psíkmi ani fenkami, ale nepotrebuje ich spoločnosť. Bohato mu stačí láska a blízkosť človeka. Vodítko ovláda dokonale, vie sa krásne prechádzať pri nohe. Veľmi dúfame, že sa ho podarí dať dokopy zo zdravotnej stránky a ešte viac dúfame, že sa mu nájde milujúca rodina, v ktorej môže prežiť jeseň svojho života. Sorbonovi by bolo najlepšie pri rodinnom dome, kde by mal svoju záhradku, ale potrebuje aj pravidelnú spoločnosť človeka. Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2017.


Sorbon je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Sorbona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SORBON

 

1ab7 e33dSorbon, geboren ca. im November 2010, ist zu uns aus Trnavka gekommen. Er musste länger warten, wir hatten keinen Platz aber jetzt ist er in Sicherheit. Sorbon ist leider krank. An der Prostata hat er ein Tumor, er braucht eine Operation, muss aber zuerst im guten Zustand für die OP sein. Die vergrösserte Prostata macht Druck auf das Rektum und dadurch hat er Probleme mit Entleerung. Kastration hatte keinen Einfluss auf die Besserung. Sorbon ist ein Liebling, er lässt mit sich alles machen. Bei der Untersuchungen war er still und brav. Zum Mensch ist er submisiv und sehr freundlich, lieb, ruhig, nicht anspruchsvoll. Es reicht ihm Liebe und Nähe des Menschen. Die Leine beherrscht er hervorragend, geht sehr schön beim Fuss. Er hat kein Problem mit anderen Hunden. Wir hoffen sehr, dass wir ihn in Ordnung bringen und wir für ihn eine tolle Familie finden. Am besten wäre ihm bei einem Haus mit Garten aber er braucht auch die Nähe des Menschen. Auf seine zweite Chance wartet er seit August 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand