ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2008
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 63 cm
  • Váha / Gewicht: 32 kg

 

Kamoška WANDA hľadá domov/sucht Zuhause


Wanda, narodená cca január 2008, sa dlhé týždne túlala po uliciach vo Veľkom Mederi a prosila o jedlo. Jej mohutnosťou však pravdepodobne naháňala strach a ľudia ju odháňali :( Prišla k nám veľmi vychudnutá, ale krásne sa dala dokopy. Wanda je veľmi milá, kontaktná predstaviteľka plemena nemecký ovčiak, ktorá si Vás nie len postráži, ale bude Vašou oddanou a vernou spoločníčkou. Nemá problém so psíkmi ani fenkami. Vodítko ovláda bez problémov, na prechádzkach je veľmi šťastná a veselá. Wanda je vhodnou spoločníčkou aj k starším ľuďom. Nie je extra aktívna a veľmi rada sa hladká. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome s veľkou záhradou a zateplenou búdou, potrebuje však pravidelný kontakt s človekom. V útulku je od novembra 2014.


Wanda je očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná.


V prípade, že hľadáte spoločníčku a strážkyňu v jednom, a Wanda Vás zaujala, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Wandu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: WANDA

  

1ab7 e33d

 WANDA, geboren im Januar 2008, hat unter ihrer Zeit auf den Straßen von Velky Meder gelitten und war aufgrund des mangelnden Futters stark abgemagert als sie zu uns kam, ist aber auf dem besten Weg wieder komplett fit zu werden. Sie ist eine sehr liebe und kontaktfreudige Schäferhündin, die Sie nicht nur beschützen wird, sonder auch ein loyaler Weggefährte ist. Im Kontakt mit anderen Hunden gibt es keine Probleme und sie liebt lange Spaziergänge, bei denen sie gern an der Leine läuft. Wanda ist auch als Freund für ältere Menschen geeignet, da sie nicht überaktiv ist und sehr gerne gestreichelt wird. Am besten wäre für sie ein Haus mit großem Garten und gemütlicher, warmer Hundehütte, wobei für sie aber regelmäßiger Kontakt zu Menschen sehr wichtig ist.
Im Tierheim ist Wanda seit November 2014.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand